Водяний чиллер SCREWLine 4 (WDH-SB4) на базі фреону R-134a

Водяний чиллер SCREWLine 4 (WDH-SB4) на базі фреону R-134a

Нова серія чиллерів  CLIVET SCREWLine4 (WDH-SB4) з водяним охолодженням конденсатора з двогвинтовими компресорами (R134A). Холодильна потужність — від 573 до 1500 кВт.

Чиллер WDH-SB4 доступний в трьох виконаннях:

  • робота в режимі охолодження (OCO);
  • реверс, з переключенням водяного контуру (OHI);
  • робота в режимі нагріву, з високою температурою теплоносія, до +65°C (OHO).

Низький рівень шуму

Обладнання може мати два виконання по рівню шуму:

  • Стандартна акустична конфігурація (ST);
  • Акустична конфігурація з шумоізоляцією компресорів (EN) — на 4 дБ(А) тихіше від стандартної.

Рекуперація тепла конденсації

Для підвищення ефективності обладнання та системи в цілому, серед опціонального оснащення можна обрати один з варіантів системи рекуперації тепла конденсації:  

  • Часткова рекуперація енергії, яка забезпечує рекуперацію до 6% теплової енергії (холодильна потужність+споживання компресорів) ;
  • Повна рекуперація енергії — 100% рекуперації теплової енергії блоку.

Широкий робочий діапазон

Завдяки високій ефективності, температура теплоносія на виході з конденсатора може бути до +56°C для версій OCO та OHI, та до 65°C для версії OHO. Крім того, дана модель холодильної машини здатна охолодити теплоносій на виході з випарника до -8°C! Ідеальне рішення для охолодження промислових об’єктів з технологічними процесами! 

Сертифікація

Обладнання відповідає найновішим вимогам до ефективності холодильного обладнання Ecodesign LOT 21. Крім цього, типорозміри від 220.2 до 500.2 дозволяють отримати додаткові бали в розділі “Енергоефективність та атмосфера” під час проходження програми сертифікації будівництва LEED.