WDH_SB4 220.2-580.2

SCREWLine4

WDH-SB4: тільки холод

З водяним охолодженням

Для внутрішньої установки

Потужність від 573 до 1500 кВт

Блоки SCREWLine4 WDH-SB4 — це високоефективні рідинні чиллери для середніх і великих комерційних і промислових будівель. Призначені для внутрішньої установки, гарантують енергоефективність у всьому робочому циклі.

Основні переваги:

— МАКСИМАЛЬНА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ: покращені енергетичні характеристики забезпечують енергоефективність обладнання класу А та відрізняються високою ефективністю при роботі з частковим навантаженням.

— НАДІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ: висока енергоефективність машини досягається завдяки продуктивним двогвинтовим  компресорам з контуром економайзера, електронним ТРВ, інноваційним кожухотрубним теплообмінникам, спеціально розробленим для холодоагенту R-134A. Використання двох компресорів в машині також підвищує надійність, гнучкість блоку і знижує його пусковий струм.

— УНІВЕРСАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ: Блок також доступний: для роботи з низькою температурою води, для застосувань з високим ступенем осушення або для промислових процесів. Використання різних теплових джерел, таких як випарні колони, сухі охолоджувачі або колодязна вода на великих заводах.