Тепловий насос WSAN-YSC4 з озонобезпечним фреоном R32

Тепловий насос WSAN-YSC4 з озонобезпечним фреоном R32

Доступна нова версія чиллерів серії SPINChiller4 WSAN-YSC4 — тепловий насос з повітряним охолодженням для зовнішньої установки з технологією Multiscroll та озонобезпечним фреоном R32. Діапазон потужностей — від 215 до 655 кВт.

Доступно два виконання: 

  • Excellence (EXC): висока сезонна ефективність — SEER до 4,89;
  • Premium (PRM): компактні розміри з сезонною ефективністю — SEER до 4,66.

Низький вплив на оточуюче середовище

Завдяки використанню в тепловому насосі сучасного екологічного фреону R32 з низьким Потенціалом глобального потепління GWP (Global Warming Potential = 675), гарантується на третину менший вплив на оточуюче середовище в порівнянні з фреоном R-410A (GWP = 2088).

Висока ефективність роботи

Технологія Multiscroll (тандеми спіральних компресорів, до 8-ми ступенів потужності), високоефективні вентилятори з EC-двигунами, які забезпечують безперервне регулюванням швидкості обертання, електронні ТРВ та цифрові датчики тиску дозволяють:

  • Ідеально відповідати заданому навантаженню системи
  • Відслідковувати навантаження з великою кількістю ступенів потужності
  • Забезпечувати високі показники ефективності, знижуючи експлуатаційні витрати

Низькій рівень шуму

Для  моделей WSAN-YSC4 доступне виконання в 3 рівнях шуму, не змінюючи при цьому габаритні розміри обладнання:

  • Стандартна акустична конфігурація (ST): базова комплектація;
  • Акустична конфігурація зі звукоізоляцією компресорів (SC): -4/-5 дБ(А) в порівнянні з ST;
  • Акустична конфігурація з наднизьким рівнем шуму (EN): -7/-8 дБ(А) в порівнянні з ST.

Вибір випарника

CLIVET пропонує можливість вибору типу випарника для серії SPINChiller4: пластинчастий (базова комплектація) або кожухотрубний. Завдяки останньому зменшуються вимоги до теплоносія в системі та спрощується сервісне обслуговування теплообмінника за рахунок можливості його розібрати.

Гнучкість застосування

Блоки можуть бути оснащені опцією “рекуперація теплоти конденсації” для виробництва гарячої води з температурою до +55°C та мають широкий робочий діапазон температури (від +50°C  до -15°C). До складу обладнання можуть бути включені гідромодуль та накопичувальний бак, без зміни габаритних розмірів обладнання та безліч додаткового оснащення для покриття потреб будь-якого типу будівлі. 

Сертифікація

Обладнання CLIVET сертифіковано в Україні, відповідає найновішим вимогам ECODesign та ідеально підходить під програму сертифікації будівлі за програмою LEED.