SPINchiller4 PL (WSAN-YSC4 PL) — нові теплові насоси від CLIVET

SPINchiller4 PL (WSAN-YSC4 PL) — нові теплові насоси від CLIVET

SPINchiller4 PL (WSAN-YSC4 PL) — це новий полівалентний тепловий насос з повітряним охолодженням конденсатора для зовнішньої установки, що працює на базі ознобезпечного фреону R32 з використанням технології Multiscroll.

Серія моноблоків WSAN-YSC4 PL забезпечує одночасну роботу в режимі нагріву та охолодження води завдяки використанню 4-х трубної системи (конфігурація 4T).

Всі блоки доступні в енергоефективній версії Excellence (EXC), яка забезпечує високу ефективність у всіх режимах роботи: SEER, що досягає значень до 4,94 і SCOP зі значенням до 4,01, та діапазоном потужностей від 225 до 664 кВт.

Основні переваги:

Низький вплив на навколишнє середовище

Використання холодоагенту R32 з низьким потенціалом глобального потепління (GWP = 675) гарантує в три рази менший вплив порівняно з традиційним холодоагентом R-410A (GWP = 2088).

Передові технології

Технологія Multiscroll, вентилятори високої ефективності з EC-двигунами — це лише частина з технологій, які доступні у Spinchiller4 та забезпечують:

  • Ідеальну відповідність заданому навантаженню системи
  • Відслідковування навантаження з великою кількістю ступенів потужності
  • Високі показники ефективності, що зменшують експлуатаційні витрати

Низький рівень шуму

Серія WSAN-YSC4 PL доступна в 2-х акустичних версіях: 

  • Акустична конфігурація зі звукоізоляцією компресора (SC): базова версія
  • Надтиха акустична конфігурація (EN): на -5 дБ (A) тихіше, в порівнянні з SC

Максимальна адаптивність

До 6 ступенів регулювання потужності, виробництво гарячої води до +55°C і широкий діапазон роботи в режимі нагріву при температурі зовнішнього повітря до -15°C, здатні задовольнити вимоги більшості умов експлуатації. Доступна велика кількість додаткових опцій та аксесуарів наприклад, вбудований гідромодуль для 4-х трубної системи, захисні покриття теплообмінників, системи диспетчеризації, контроль споживання та інше.

Захист та максимальна довговічність

Всі компоненти холодильного контуру захищені від атмосферних впливів для максимального терміну експлуатації. Технічний відсік, де розташовуються компресори, спроектовано для максимального зниження шуму від обладнання завдяки покращеній звукоізоляції.

Розумне керування розморожуванням

Регулювання роботи теплового насосу в зимовий період оптимізує цикли розморожування уникаючи змін в роботі системи та втрат ефективності. Крім того, гідрофільне покриття теплообмінників сприяє ефективному відведенню конденсату під час циклів розморожування.

Сертифікація

Модель WSAN-YSC4 PL відповідає вимогам Ecodesign 2281:2016 та підходить для сертифікації будівель за програмою LEED.