WSAT-YSi_16.2-55.2

ELFOEnergy Sheen EVO

WSAT-YSi: тільки холод

З повітряним охолодженням

Для зовнішньої установки

Потужність від 43 до 131 кВт

WSAT-YSi — холодильні машини, з технологією Full Inverter, холодильною потужністю від 43 до 131 кВт, доступні в одній високоефективний версії, досягаючи сезонної ефективності в режимі охолодження (SEER) до 5,10.

Екологічність

Використання холодоагенту R32 мінімізує шкідливий вплив на навколишнє середовище, має низький потенціал глобального потепління (GWP=675), що на 70% менше в порівнянні з холодоагентом R410A (GWP=2088). 

Передові технології

Інверторні компресори, високоефективні вентилятори з DC-двигунами зі збільшеним діаметром, постійним контролем швидкості обертання, повітряний конденсатор “мідь/алюміній” з гідрофільним покриттям або мікроканальні повністю алюмінієві теплообмінники, забезпечують:

  • ефективну роботи при будь-яких умовах роботи;
  • точне підтримання потужності;
  • високі показники ефективності та зниження експлуатаційних витрат;
  • нульовий пусковий струм.

Максимальна адаптивність

Завдяки плавному регулюванню потужності від 100% до 30% та розширеним робочим межам, блоки забезпечують стабільну роботу обладнання за будь-яких умов роботи.

Широкий робочий діапазон

Модель чиллера ELFOEnergy Sheen EVO також отримала розширений робочий діапазон з максимальною температурою зовнішнього повітря до 48°C та можливістю підготовки теплоносія від -8°C до 20°C.

Модульність

ELFOEnergy Sheen EVO можна об’єднати в одну локальну мережу до 16 блоків з сумарною максимальною потужністю  2080 кВт в режимі охолодження.