Нові чиллери з повітряним охолодженням LARGE EVO (WiSAT-YEE1)

Нові чиллери з повітряним охолодженням LARGE EVO (WiSAT-YEE1)

Large EVO (WiSAT-YEE1) — це моноблочні чиллери з повністю інверторним керуванням на всіх компресорах та вентиляторох на базі озонобезпечного фреону R-32,  з повітряним охолодженням конденсатора для зовнішньої установки.  Діапазон потужностей — від 110 до 252 кВт.

Дані блоки доступні у двох енергоефективних версіях: 

Excellence (EXC) – сезонна ефективність SEER до 5,34 (потужність від 110 до 226 кВт);

Premium (PRM) – сезонна ефективність SEER до 5,06 (потужність від 125 до 252 кВт).

Основні переваги нової моделі

Екологічність

Використання холодоагенту R32 мінімізує шкідливий вплив на навколишнє середовище, має низький GWP (потенціал глобального потепління = 675), в порівнянні з холодоагентом R410A (GWP=2088).

Передові технології

Модельний ряд WiSAT-YEE1 розроблений з використанням передових технічних рішень. Це інверторні компресори, високоефективні вентилятори з DC-двигунами та постійним контролем швидкості обертання, мікроканальні алюмінієві теплообмінники, що забезпечують:

  • ефективне охолодження при будь-яких умовах роботи;
  • точне підтримання потужності;
  • високі показники ефективності та зниження експлуатаційних витрат;
  • наднизький пусковий струм.

Максимальна адаптивність

Завдяки плавному регулюванню потужності від 100% до 20%, двом незалежним холодильним контурам та розширеним робочим межам, блоки забезпечують стабільну роботу обладнання за будь-яких умов роботи.

Розширені робочі межі

Дана модель отримала розширений робочий діапазон температури зовнішнього повітря від -20°C до +48°C, та забезпечує температуру теплоносія на виході до -8 °C. 

Велика кількість опцій та аксесуарів

Доступно безліч опцій та аксесуарів для задоволення потреб будь-якого об’єкту: вбудовані гідравлічні модулі з різноманітними насосами, часткова рекуперація тепла конденсації, накопичувальний бак та багато іншого.

Модульність

Large EVO можна об’єднати в одну локальну мережу до 8 блоків з сумарною максимальною потужністю 2016 кВт. Об’єднання системи дозволяє збільшити надійність, призводить до зростання загальної ефективності системи,  а також забезпечує швидке та просте обслуговування.