МОДУЛЬНИЙ ЧИЛЛЕР З ФУНКЦІЄЮ FREE-COOLING (WSAT-YES FC)

МОДУЛЬНИЙ ЧИЛЛЕР З ФУНКЦІЄЮ FREE-COOLING (WSAT-YES FC)

ELFOEnergy Storm EVO (WSAT-YES FC) нова модель чиллерів CLIVET, що оснащена вбудованою функцією Free-Cooling з повністю інверторним керуванням, для зовнішньої установки. Холодильна потужність — від 50 до 81 кВт.

Серія чиллерів WSAT-YES FC є екологічною, мінімізує шкідливий вплив на навколишнє середовище завдяки використанню озонобезпечного фреону R32, та забезпечує максимальну надійність та безперервність роботи, завдяки модульній системі.

WSAT-YES FC доповнює серію обладнання ELFOEnergy Storm EVO, які доступні у версіях: холод/тепло (WSAN-YES) та тільки холод (WSAT-YES).

Free-Cooling

Функція Free-Cooling забезпечує економію електроенергії, для процесів яким необхідне постійне охолодження за будь яких температур. Завдяки збільшеному поверхневому обміну та удосконаленій логіці керування, розчин антифризу охолоджується за рахунок зовнішнього повітря, знижуючи навантаження компресора до 0, навіть при температурі  повітря 1,6 ° C.

Використання інверторного керування для компресорів та вентиляторів, разом з  мікроканальним конденсатором, забезпечують високі показники сезонної ефективності в режимі охолодження — SEER до 5,84.

ELFOEnergy Storm EVO має широкий робочий діапазон зовнішнього повітря від -25 ° C до 48 ° C з температурою води на виході до 5 ° C.

Модульний дизайн

Серія ELFOEnergy Storm EVO дозволяє гідравлічно об’єднати до 4-х блоків в один модуль за рахунок використання опції AMODX — фітинги для модульного підключення. Крім того, реалізована можливість об’єднати до 16-ти блоків в загальну логічну мережу, що дозволяє побудувати єдину систему з холодильною потужністю до 1360 кВт.

Завдяки модульній конфігурації досягається висока надійність системи, спрощується сервісне обслуговування та в цілому зростає ефективність системи охолодження.

Універсальність

До стандартного виконання ELFOEnergy Storm EVO опціонально можна додати вбудований гідромодуль з інверторним керуванням та вбудований інерційний бак (об’ємом 170 або 275 літрів), що максимально спрощує процес проектування системи та монтажу обладнання на об’єкті.