EDGE F: інноваційний тепловий насос з фреоном R290

EDGE F: інноваційний тепловий насос з фреоном R290

Представляємо вам інноваційну новинку: CLIVET Edge F (WiSAN-PME 1S) — нова серія високоефективних теплових насосів на базі озонобезпечного фреону R290. Діапазон потужності від 4,5 до 90,0 кВт

Межі роботи

Головна перевага Edge F – діапазон роботи та параметри теплоносія. Робота теплового насосу гарантується при температурі зовнішнього повітря від -25°C до 46°C з можливістю готувати теплоносій з температурою до 75°C! Це робить його відмінною альтернативою традиційним газовим котлам.

Максимальна продуктивність

Всі блоки в модельному ряді мають високу сезонну ефективність роботи SEER до 5,86. Також, блоки забезпечують ефективну роботу системи з  низьким  споживанням електроенергії, що підведжується класом енергоефективності А+++.

Тиха робота

Установки забезпечують чудовий акустичний комфорт, завдяки двом спеціально розробленими режимами роботи для максимального акустичного комфорту. 

Екологічність

Використання холодоагенту R290 дозволяє мінімізувати шкідливий вплив на навколишнє середовище,  завдяки наднизькому потенціалу глобального потепління (GWP = 3) та чудовими термодинамічними властивостями.

Керування через додаток 

Можливість підключення до мережі Wi-Fi дозволяє керувати всіма основними функціями теплового насосу. З додатку можна контролювати роботу блоку, змінювати основні параметри під час нагріву або охолодження навіть на відстані через Інтернет. 

Новинка вже доступна до замовлення! 

Детально за посиланням.