Багатофункціональний моноблочний тепловий насос WDAN-IK4 MF

Багатофункціональний моноблочний тепловий насос WDAN-IK4 MF

Серію чиллерів SCREWLine4-i розширено новою моделлю — WDAN-IK4 MF.

WDAN-IK4 MF — це багатофункціональні моноблочні холодильні машини, що одночасно можуть працювати в режимі нагріву та охолодження (4-х трубна система) з холодильною потужністю від 450 до 990 кВт. 

Всі блоки в модельному ряді мають високу сезонну ефективність роботи SEER, що досягає значень до 5,18 та SCOP зі значенням до 4,2

Доступно 3 конфігурації обладнання, які відрізняються рівнем шуму:

  • Акустична конфігурація зі звукоізоляцією компресора (SC): базова комплектація;
  • Конфігурація з пониженим рівнем шуму (LN): на 8 дБ(А) нижче в порівнянні з SC;
  • Акустична конфігурація з наднизьким рівнем шуму (EN): на 12 дБ(А) нижче в порівнянні з SC.

Екологічність

Блоки розроблені на основі фреону R-513A, що має низький вплив на оточуюче середовище (потенціал глобального потепління R-513A (GWP=631) вдвічі нижчий від традиційного холодоагенту R-134a (GWP=1430)).

Передові технології

В обладнанні CLIVET використовуються передові технічні рішення. Модельний ряд WDAN-IK4 не є винятком. Двогвинтові компресори з інверторним керуванням, вентилятори з ЕС-двигунами з постійним контролем швидкості обертання та класичний повітряний конденсатор “мідь/алюміній” з гідрофільним покриттям забезпечують:

  • ефективне охолодження при будь-яких умовах роботи;
  • точне підтримання холодильної потужності;
  • високі показники ефективності та зниження експлуатаційних витрат;
  • ефективний цикл відтайки;
  • нульовий пусковий струм.

Максимальна адаптивність

Плавне регулювання холодильної потужності в діапазоні від 100% до 18%,два незалежні холодильні контури та розширені робочі межі забезпечують стабільну роботу обладнання при температурі зовнішнього повітря від -10°C до + 46°C. Блок має можливість приготувати гарячий теплоносій с температурою до 60°C та холодний теплоносій з температурою до -8°C, велика кількість опцій та аксесуарів (наприклад, вбудований гідромодуль з насосами on/off або інверторними з резервуванням або з паралельною роботою декількох насосів) дозволяють задовольнити потреби будь-якої системи. 

Захист та максимальна довговічність  

Всі компоненти холодильного контуру максимально захищені від атмосферних впливів. Технічний відсік, в якому розташований щит керування та компресори, спроектований для максимального зниження шуму від обладнання. 

Сертифікація

Все обладнання CLIVET сертифіковано в Україні, відповідає найновішим вимогам ECODesign та ідеально підходить під програму сертифікації будівлі за програмою LEED.